Alumīnija konstrukcijas

Alumīnija konstrukcijas

Pieteikteikuma Forma
 

Jūs varat pasūtīt alumīnija, koka un plastikāta logus un durvis, bezrāmju stiklotas konstrukcijas, ziemas dārzus, alumīnija fasādes.
Mēs izgatavosim un uzstādīsim paaugstinātas grūtības pakāpes konstrukcijas, piemēram, apaļus vai trapecveida logus vai jebkura izmēra un konfigurācijas alumīnija konstrukcijas – gaismu caurlaidīgas konstrukcijas, kas kalpos ne tikai kā papildus gaismas avots, bet arī piešķirs ēkai oriģinālu izskatu.

 

Alumīnija logi

Moderniem logiem no alumīnija profila ir savas priekšrocības. Pirmkārt, tie ir vairāk noturīgi pret nelabvēlīgo laika apstākļu ietekmi nekā, piemēram, plastikāta vai koka logi. Otrkārt, tie ir ilgizturīgi, bet izskatās daudz elegantāk, labi iederoties mūsdienīgo un seno ēku interjerā un arhitekturā.
Pulverkrāsošanas tehnoloģija sniedz plašas krāsas izvēles iespējas, kas ļaus realizēt vispārdrošākās un oriģinālas dizaina idejas. Siltināts alumīnija logs termoizolācijas ziņā neatpaliek un pat pārsniedz no plastikāta vai koka izgatavotos logus. Augsti alumīnija logu stiprības raksturojumi, dot iespēju ievērojami palielināt loga ailes platību, kas savukārt, nodrošinās papildus gaismas un siltuma avotu.

Alumīnija durvis, automātiski bīdamās ieejas grupas

Alumīnija durvīm ir vesela virkne priekšrocību. Ieejas grupas no alumīnija profila (alumīnija durvis) ir noturīgas pret agresīviem vides apstākļiem, nedeg, nodrošina labu trokšņa izolāciju un kalpo ilgi un droši. Alumīnija durvju izmantošana ļauj harmoniski sasaistīt interjeru ar ēkas arhitektūru, jo alumīnija profila virsmu var nokrāsot jebkurā no RAL krāsu toņiem. Pateicoties mūsdienīgai furnitūrai, alumīnija durvis ļauj piešķirt modernas noskaņas klasiskajām interjeram.

Alumīnija fasādes

Veicam visa veida fasāžu iestiklošanu, neatkarīgi no ēkas arhitektūras īpatnībām.
Šodien fasādes iestiklošana ir viens no izplatītākajiem paņēmieniem ēkas ārēja izskata atjaunināšanai. Fasāde ir ēkas „seja”, tāpēc tās izskatam ir jāvelta īpaša uzmanība.

Firmas  augsti kvalificēti speciālisti maksimāli ātri un kvalitatīvi veiks jebkura veida fasādes stiklojuma montāžu.

Modernās tehnoloģijas ļauj veikt fasādes iestiklošanu, izmantojot alumīnija profilus. Fasādes iestiklošana nozīmē ēkas vertikālo un horizontālo aiļu iestiklošana, izmantojot stikla paketes alumīnija karkasā, kas paplašina mūsdienu dizaineru un arhitektu iespēju robežas.

Ziemas dārzi

Ziemas dārzs ir ļoti sarežģīta un, mākslas un arhitektūras ziņā, viena no ideālākajām interjera apzaļumošanas formām. Alumīnija ziemas dārzs ir ideāls mājas, ofisa vai citas telpas apzaļumošanas un labiekārtošanas paņēmiens.

Karkasa stingrums un izturība, pilnīga iekšējas telpas aizsardzība no aukstuma un karstuma, konstrukcijas drošība, augsta izturība pret ekstremālās atmosfēras ietekmes izpausmēm un optimālā gaismas caurlaidība ir svarīgākie ziemas dārza raksturojumi. Polikarbonāta un stikla paketes unikālās īpašības ļauj veiksmīgi savienot šos elementus ziemas dārzu iekārtošanā.

Piemērām, sānu sienas var izgatavot no stikla paketēm, bet jumta segumam izmantot polikarbonātu. Polikarbonātu var izmantot arī visam ziemas dārzam. Mūsu ziemas dārziem piemīt komfortabla gaismas izkliede un augstākā triecienizturība. Krāsas, kuras tiek pielietotas ziemas dārzu metalkonstrukciju krāsošanai, ir ļoti noturīgas.

Ne tikai visaukstāko mēnešu laikā, bet arī visa gada garumā, alumīnija ziemas dārzs kļūs par brīnišķīgo vietu atpūtas un atslābināšanas vietu.

Starpsienas un durvis no rūdīta stikla

Pilnstikla starpsienām tiek izmantots 8-12 mm biezs rūdīts drošības stikls, kurš tiek fiksēts speciālajā U-veida profilā. Stikla sekcijas tiek savienotas sadurs sadurā ar minimālo tehnoloģisko spraugu līdz 2 mm. Pilnstikla konstrukcijās stikla stiprināšanai pie grīdas, sienām un griestiem tiek izmantots profils, bet tas ir gandrīz neredzams, kas rada efektu, ka starpsiena ir veidota no viena stikla, tas piešķir konstrukcijai vieglumu, plašumu, izsmalcinātību un apjomu. Atšķirībā no starpsienām ar rāmju profiliem, pilnstikla starpsienām stiklojuma platība ir lielāka, kas piešķir tās izskatam vairāk viegluma un izsmalcinātības.

Pilnstikla starpsienas tiek komplektētas ar rūdītu drošības stiklu. Ja avārijas situācijas gadījumā, pat liela izmēra rūdīts stikls tiks sasists, tā drumslas nevarēs ievainot cilvēku.

 

 

 

 

 

 

 

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX