Ugunsdroši metāla vārti un durvis

UGUNSDROŠIE VĀRTI

Ugunsdrošie vārti var kalpot par galvenajiem vārtiem, vai tikt uzstādīti kā otrie vārti, kas vienmēr atrodas atvērtā stāvoklī, un aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā. Šie vārti tiek izmantoti kā efektīva barjera uguns un dūmu iedarbībai ugunsgrēkā un tiek aktivizēti automātiski.
Automatizācija darbojas šādi: vārti tiek turēti atvērtā stāvoklī ar elektromagnētiskās slēdzenes palīdzību, kas tiek atslēgta ar dūmu detektoru automātiku, tādējādi aizverot vārtus. Šis tehniskais risinājums ugunsgrēka gadījumā paredz iespēju droši evakuēt cilvēkus un ugunsdzēsības dienestu piekļuvi ugunsgrēka vietai.
Ugunsizturīgos vārtus parasti izmanto ēkās ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz ugunsdrošību (slimnīcas, administratīvie biroji, noliktavas, ražošanas cehi un enerģētikas objekti).
Visiem mūsu ražotajiem ugunsdrošajiem vārtiem (veramiem, bīdāmiem, paceļamiem) ir attiecīgie sertifikāti un tie atbilst ugunsdrošības standartiem.
Konstrukcijas ziņā ugunsdrošie vārti ir līdzīgi tradicionālajiem vārtiem, starpība ir izmantotajos materiālos -ugunsizturīgas vērtnes, ugunsdrošs profils, iepildīti siltumizolējoši materiāli, ieblīvējumi no aukstiem dūmiem, ugunsizturīga automātika ar dūmu detektori, kas nodrošina ugunsdrošības robežas EI 60. Pēc klienta pieprasījuma, ugunsdrošie vārti var tikt komplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu.

Pieteikteikuma Forma

DŪMU UN UGUNS AIZKARI

Dūmu un uguns aizkari ir paredzēti, lai aizvērtu vārtu ailu un nodalītu no citas tepas, kad aktivizēias ugunsdzēsības signalizācija.

UGUNSDROŠAS DURVIS

Ugunsdrošas Fireproof durvis ar ugunsizturību līdz EI 30 un EI 60 atbilst Eiropas kvalitātes standartiem EN13501-2, un tām ir attiecīgie sertifikāti. Iespējams izgatavot ugunsizturīgās durvis ar stiklu. Piemērotas āra un telpu izmantošanai.Pieteikteikuma Forma

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX