BĪDĀMI TERITORIJU VĀRTI

Bīdāmos vārtus izgatavojam dažādos variantos- tie var būt pildīti ar vertikālām kvadrātcaurulītēm vai sietu. Ir iespējams pielāgot vārtu nesošo konstrukciju koka apdarei.

Vārtu konstrukcija izgatavota no rūpnieciski ražotas nesošās konstrukcijas un rullīšu mehānisma. Francijā un Itālijā ražotie cinkotie izejmateriāli nodrošina ilgu kalpošanas mūžu un perfektu vārtu darbību.

Bīdāmo vārtu automātikas komplektā ietilpst: motors, vadības bloks, drošības foto elementu komplekts, signāllampa, 2-kanālu tālvadības pults, antena.

Bīdāmo, garāžas un veramo vārtu automātiku vadību iespējams ieprogrammēt uz vienas tālvadības pults.
Pieteikteikuma Forma

VERAMI TERITORIJU VĀRTI

Veramie (Divviru) vārti tiek izstrādāti pēc tās pašas tehnoloģijas, kā bīdāmie vārti. Divviru vārti ir moduļu konstrukcija, kas ļauj izveidot dažādus vārtu dizainus. Piedāvāto vārtu īpatnība ir eņgu (viru) esamība, kuras nodrošina vārtu vieglu darbību, bez lieka trokšņa radīšanas. Vārti var būt aprīkoti ar elektropievadu ar tālvadību un avārijas atbloķētāju gadījumā, ja rodas problēmas ar elektropiegādi. Mēs piedāvājam plašu elektropievadu un automātikas sortimentu.
Pieteikteikuma Forma

Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKX